top of page
Kütüphanede Kitap okuyan genç kadın

Hello

Okur Yorumları

Yıllar içinde gerek doğrudan bize yazarak gerekse sosyal medyamızda yayınevimiz ve eserlerimiz için yorumlarını esirgemeyen dost ve okurlara minnettarız. Aşağıda o yorumlardan bazılarını bulabilirsiniz.

Daha fazlası için sizi sosyal medya hesaplarımızı takibe davet ediyoruz.

  • Amazon
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Sevgi Yiğit

O kadar özenle ve titizlikle hazırlanmış bir kitap ki  I Ching'e dair detaylarıyla ve anlaşılabilir haliyle hazırlanmış bir çalışma bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim. I Ching kolay anlaşılabilir bir sanat değil ancak o kadar yardımcı bir kılavuz halinde sunmuşsunuz ki okurken şükran doluydum. Henüz sadece inceledim kitabı baştan sona okudum uygulamayı nasıl yapacağımı kafamda netleştirdim ama bundan sonra yaşamımda rehberlik edeceğine inancım tam. Kitapta kullanımı detaylıca izah edilmesine rağmen yine de keşke yazarı Hervé Abajoli bir atölye çalışması da yapsa ve deneyimlerini paylaşsa hem kullanımına dair hem kitabı yazma sürecine dair.

Esra Vural

Hervé Bey merhaba, Bu çok kıymetli ezoterik bilgileri bu kadar kolay anlaşılır bir biçimde aktardığınız için çok teşekkür ederim. Yayımlanan I Ching Kitabınız ile Instagram vasıtasıyla tanışmış oldum. Daha sonra da bu yayını izledim. I Ching bana rahmetli dedemin kullandığı Remil'i anımsattı. Remil'de de çizgilerin oluşturduğu sembollere, yerleştiği haneye ve nasıl oluştuğuna göre anlam verilir. Mutlaka duymuşsunuzdur. Sizinle tanıştığıma çok ama çok memnun oldum. I Ching derslerinde buluşmak ve sizden öğrenebilmek ümidiyle Sevgi ve saygılarımla,

Aylan Cel

Bir ilke imza attığınız için tebrik ederim. O kadar detaylı anlatımı var ki kitabın ilk defa kendime açılım yapmama rağmen neyin ne olduğunu gayet net anladım. İleri seviye yorum için internetten de yardım aldığım oldu tabi ki. Gayet anlaşılır akışkan bir dille yazılması da güzel olmuş. ilgilenenlere tavsiye ederim.

R.Berrin

Renkli basılmış olması süper. Açıklamaları da okuyunca  elimizdeki kıymetli bilginin farkına varıyoruz. Teşekkür ederim.
bottom of page