top of page

SIK SORULAN
SORULAR

 • I Ching Kehanet Seti kaç paradır?
  I Ching Kehanet Seti (YiJing) 208 sayfalık renkli açıklama ve yorum kitabı, kumaş kese içinde 16 adet özel imalat renkli I Ching parası ve dış koruma mukavva kutudan oluşmaktadır. Komple set olarak satış fiyatı kısa bir süre için 200,00 TL indirimle 795,00 TL'dir. (İndirim kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.) Bu fiyatlara Aras kargo ile gönderim dahildir. Ödemeyi EFT/Havale/FAST ya da Kredi Kartı/Banka Kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanımız bulunmamaktadır. Sitemizden satın aldığınızda PayTR ödeme platformu ödeme sırasında size vade farklı 12 aya kadar taksit imkânı tanımaktadır. Siparişinizi amazon.com.tr mağazamızdan vermeniz durumunda eseri 6 aya kadar vade farksız satın alabilirsiniz. Amazon mağazamızın bağlantısı için lütfen tıklayınız.
 • İade imkanım var mı?
  Herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun değilseniz, iade ve değişim kabul ediyoruz. Ürünü satın alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde herhangi bir neden öne sürmeden iade edebilirsiniz. Ürünün iade kargo bedeli size ait olacaktır. İade hakkınıza etki edebilecek şartları öğrenmek için lütfen "Politikalar" bölümünü okuyunuz.
 • Siparişimi kapıda ödeme şansım var mı?
  Şimdilik maalesef yok. Sorunuzun nedeni güvenlik kaygılarınız ise I Ching Kehanet Seti'ni www.amazon.com.tr mağazamızdan satın almanızı öneriyoruz. Amazon size 6 aya kadar vade farksız taksit imkanı da tanımaktadır.
 • Havale/EFT/FAST ile ödeme yapabilir miyim?
  Evet. Bunun için 05306653405 numaralı WhatsApp hattından bize yazmanız yeterlidir.
 • Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz?
  Aras Kargo ve muadili nakliye şirketleriyle gönderim sağlıyoruz. Bulunduğunuz coğrafi konuma göre teslimat süreleri 2 ile 8 iş günü arasında değişebilir. 350,00 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Ücretini karşılamanız kaydıyla kendi seçtiğiniz bir kargo ile gönderim sağlamamızı istiyorsanız lütfen info@bilincdisiyayinlari.com epostamıza yazınız.
 • Siparişim ne zaman yola çıkar?
  Aras Kargo ile gönderim sağlıyoruz. Büyük İl merkezlerinde teslimatlar 1-2 gün sürerken bulunduğunuz coğrafi konuma göre bu süreler 2 ile 5 iş günü arasında değişebilir. Resmi bayramlar ve Pazar günleri hariç haftada 6 gün gönderim sağlıyoruz. Siparişleriniz saat 10.00'dan önce verilmişse aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 09.00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır. 350,00 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Ücretini karşılamanız kaydıyla kendi seçtiğiniz bir kargo ile gönderim sağlamamızı istiyorsanız lütfen info@bilincdisiyayinlari.com epostamıza yazınız.

Başka sorularınız da mı var?

Bize her zaman info@bilincdisiyayinlari.com epostasından ulaşabilirsiniz.

bottom of page